The Legend of Zelda: Breath of the Wild pożera całą baterię Switcha w około 3 godziny

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.02.2017, 02:02


Kategorie: News

W ostatnich dniach w sieci ukazało się Nielicho nowych materiałów video z gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Na kanale serwisu Polygon na YouTubie opublikowano kilkunastominutowe wideo, na którym zaprezentowano fragmenty Mecz z pierwszych pięciu godzin przygody. Dziennikarze pokazali walkę, lodowe strzały, Parę rodzajów przeciwników Czyżby też zdradzili, że Pośród zabawy ginie się dość często. Podobne nagrania znajdziecie m.in. w serwisie GameSpot, Eurogamer i Niech Bóg broni tylko. Parę z nich publikujemy Tycio dalej, Tylko Wpierw pragniemy zwrócić uwagę na He innego – wytrzymałość baterii Nintendo Switch w trybie przenośnym.


The Legend of Zelda: Breath of the Wild pożera całą baterię Switcha w około 3 godziny - rycina #1

Bateria w Nintendo Switch

Nintendo twierdzi, że na w pełni naładowanej baterii można bawić się Ku sześciu godzin, Rzut beretem czym Niemało zależy od samej gry. Zaznaczono że, np. The Legend of Zelda: Breath of the Wild wyczerpie akumulatorek w około 3 godziny. Redakcja GameSpotu postanowiła sprawdzić, Odkąd jest w rzeczywistości i okazało się, że Wytwórca konsoli Gdzie tam kłamie.

W domyślnie ustawionej jasności ekranu naładowana na 100% komplet poległa W zabawy w nowej Zeldzie po 3 godzinach i 3 minutach. Jednakowoż w trybie samolotowym z jasnością ekranu ustawioną na maksimum, urządzenie rozładowało się po 2 godzinach i 50 minutach. Sprawdzono także, Odkąd długo ładuje się bateryjka Nintendo Switch – po godzinie wskaźnik pokazał 49%.

Krótko pisząc, szału Pod żadnym pozorem ma i na dłuższe podróże Przystało będzie zabrać ze sobą ładowarkę, power banka itd., Feler Chociaż wiemy już, że Nintendo Pod żadnym pozorem kłamało w tej sprawie.

Rozgrywka z The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Tagi: sprzęt i soft baterie gameplay Nintendo Nintendo Switch The Legend of Zelda: Breath of the Wild Switch
Skomentuj post: