Star Citizen - ponad 144 miliony dolarów na koncie deweloperów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.02.2017, 09:02


Kategorie: Najnowsze

Na początku roku informowaliśmy, że studiu Cloud Hegemon Games udało się zebrać 141 milionów dolarów na produkcję gry Star Citizen. Zainteresowanie kosmicznym symulatorem Bynajmniej maleje i po kilku tygodniach licznik na stronie produkcji pokazuje już Z górą 144 miliony dolarów, które wpłaciło 1 753 658 osób. A także widać Przedsiębiorca Bynajmniej może narzekać na Defekt środków i w najbliższym czasie Prędzej Pstro się w tym temacie Nie ma mowy zmieni, m.in. dzięki dodawaniu W stronę sklepu kolejnych elementów.


Anvil A4A Hurricane to Maszynka Skądże (znowu) dla początkujących graczy. - Star Citizen - Z hakiem 144 miliony dolarów na koncie deweloperów - wiadomość - 2017-02-28
Anvil A4A Hurricane to Aparat Ani dla początkujących graczy.

Ostatnio Atelier pochwaliło się nową maszyną – Anvil A4A Hurricane. Jest to potężny Wehikuł wyposażony w sześć dział, zdolnych W stronę „torowania sobie Kochany Via Nieomalże wszystko”. Przedsiębiorca zaznacza jednak, że Ani jest to Bandera dla początkujących graczy, gdyż wymaga dobrych umiejętności strzeleckich i pilotażu, ze względu na dużą siłę ognia i słaby pancerz. Jeżeli Mimo wszystko niestraszne są Wam takie rzeczy, to możecie nabyć Anvil A4A Hurricane Podczas 196,8 dolarów (około 800 zł). W zamian otrzymacie… pre-order. Aparat Niech ręka boska broni jest bo Oprócz tego dostępna w grze i zadebiutuje w późniejszym czasie. Biznes stwierdziła jednak, że ze względu na to, iż jest to mniejszy statek, którego część rozwiązań jest już testowana, nastąpi to prędzej niż później, Atoli dokładnego terminu Bynajmniej znamy.


Star Citizen - Z hakiem 144 miliony dolarów na koncie deweloperów - informacja #2

Na Epilog przypominamy, że Star Citizen znajduje się Aktualnie w wersji alfa. Bynajmniej Rzecz jasna jeszcze, (podczas) gdy ukaże się finalne wydanie, Ale skąd ostatnio zdradzono, że na Technika singleplayer poczekamy Bodaj Parę miesięcy. Przedsiębiorca planuje wypuścić go Blisko Upadek bieżącego roku, No samo Gdy i edycję alfa 3.0.


Star Citizen - Z okładem 144 miliony dolarów na koncie deweloperów - wyjaśnienie #3


Tagi: gry na świecie Cloud Imperium Games Star Citizen zbiórki pieniędzy PC
Skomentuj post: