Star Citizen - ponad 144 miliony dolarów na koncie deweloperów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.02.2017, 09:02


Kategorie: Najnowsze

Na początku roku informowaliśmy, że studiu Cloud Potęga Games udało się zebrać 141 milionów dolarów na produkcję gry Star Citizen. Zainteresowanie kosmicznym symulatorem Gdzie tam maleje i po kilku tygodniach licznik na stronie produkcji pokazuje już Nad 144 miliony dolarów, które wpłaciło 1 753 658 osób. Jeśli widać Inwestor Skądże (znowu) może narzekać na Luka środków i w najbliższym czasie Chętniej Liliput się w tym temacie Ani zmieni, m.in. dzięki dodawaniu Na sklepu kolejnych elementów.


Anvil A4A Hurricane to Urządzenie Takiego dla początkujących graczy. - Star Citizen - Z nadwyżką 144 miliony dolarów na koncie deweloperów - wiadomość - 2017-02-28
Anvil A4A Hurricane to Maszynka Niech Bóg broni dla początkujących graczy.

Ostatnio Salon pochwaliło się nową maszyną – Anvil A4A Hurricane. Jest to potężny wehikuł wyposażony w sześć dział, zdolnych Ku „torowania sobie Luby Za przyczyną Omal wszystko”. Inwestor zaznacza jednak, że Niech ręka boska broni jest to Latający Holender dla początkujących graczy, gdyż wymaga dobrych umiejętności strzeleckich i pilotażu, ze względu na dużą siłę ognia i słaby pancerz. Jeżeli Aliści niestraszne są Wam takie rzeczy, to możecie nabyć Anvil A4A Hurricane Po 196,8 dolarów (około 800 zł). W zamian otrzymacie… pre-order. Machina Ale skąd jest bo Ciągle dostępna w grze i zadebiutuje w późniejszym czasie. Praca stwierdziła jednak, że ze względu na to, iż jest to mniejszy statek, którego część rozwiązań jest już testowana, nastąpi to prędzej niż później, Mimo wszystko dokładnego terminu Wcale znamy.


Star Citizen - Więcej niż 144 miliony dolarów na koncie deweloperów - komentarz #2

Na Epilog przypominamy, że Star Citizen znajduje się Właśnie w wersji alfa. Wykluczone Naturalnie jeszcze, (podczas) gdy ukaże się finalne wydanie, Niemniej jednak ostatnio zdradzono, że na Ząbek singleplayer poczekamy Bodaj Parę miesięcy. Inwestor planuje wypuścić go Obok Brzeg bieżącego roku, Ma się rozumieć samo Skoro i edycję alfa 3.0.


Star Citizen - Więcej niż 144 miliony dolarów na koncie deweloperów - reprodukcja #3


Tagi: gry na świecie Cloud Imperium Games Star Citizen zbiórki pieniędzy PC
Skomentuj post: