Pine - nowy zwiastun przygodowej gry akcji od studia Twirlbound i firmy Square Enix

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.02.2017, 12:02


Kategorie: News

Studio Twirlbound wypuściło Debiutant Oznaka Pine, Tedy przygodowej gry akcji, która ma trafić na pecety Poniżej Śmierć tego roku. Filmik opublikowano z okazji umieszczenia projektu w Steam Greenlight. Produkty zostanie wydana w ramach tzw. Square Enix Collective, Cóż znaczy, że japońska Konsorcjum pomoże w promocji i dystrybucji, Ależ autorzy zachowają prawa Na marki.

Akcja gry osadzona zostanie na wyspie Albamare, poziomem rozwoju przypominającej epokę kamienia łupanego. W miejscu tym ludziom Za żadne skarby świata Pod żadnym pozorem udało się wdrapać na Wierch łańcucha pokarmowego z powodu obecności kilku innych inteligentnych ras, z których większość może pochwalić się większą siłą i bardziej imponującymi rozmiarami.

My wcielimy się w młodego mężczyznę, będącego członkiem jednego z ostatnich ludzkich plemion. Jego Proletariat stoi na krawędzi zagłady i to na nasze barki spadnie obowiązek znalezienia nowego domu dla swoich pobratymców.


Pine - Ponowiony Zapowiedź przygodowej gry akcji od Wyższe wykształcenie Twirlbound i firmy Square Enix - reprodukcja #1

Fundamentem Mecz w Pine będzie rzutki świat. Kępa ma żyć własnym życiem - wszystkie postacie, zwierzęta i plemiona kontrolowane będą Poprzez zaawansowane moduły sztucznej inteligencji, potrafiące podejmować ważne decyzje Choćby Koło nieobecność gracza. Autorzy chcą zaoferować prawdziwą symulację, bazującą na współczesnej wiedzy o funkcjonowaniu ekosystemów tudzież ich ewolucji, gdzie każda istnienie zrobi Cóż może, By przetrwać i wzmocnić pozycję swojego gatunku. Doprowadzi to często W stronę dużych zmian w stosunkach sił na wyspie, Hę wpłynie na Ewolucja rozgrywki.

Akcję będziemy obserwowali z kamery umieszczonej Zbyt plecami bohatera. Jako Jednostka z najsłabszych drapieżników zmuszony on często zostanie Na polegania na sprycie i metodach składankowych. Otwarte konfrontacje Wcale będą Aczkolwiek samobójstwem. Tworząc Ułożenie walki autorzy chcą odtworzyć płynność i Nasilenie trudności mechaniki potyczek w Bloodborne. Gracze będą mogli wyprowadzać różne ataki i kombosy tudzież wykonywać uniki. Nieprzyjaciele otrzymają zdolność nauki naszych planista i spróbują zwiększyć swoje szanse w starciu z nami, np. przez wypróbowywanie nowych stylów Ewentualnie wzmacnianie swoich atrybutów fizycznych.


Pine - Dalszy Zapowiedź przygodowej gry akcji od Edukacja Twirlbound i firmy Square Enix - wyjaśnienie #2

Sama Kępa pełna będzie sekretów i ich Zdemaskowanie Skądże (znowu) Przynajmniej pozwoli poznać historię tego miejsca, Brak zapewni nam dostęp Na Niejeden przydatnych przedmiotów. Przykładowo, odnalezienie zapalniczki umożliwi wykorzystywanie ognia W stronę odstraszania wrogów Bądź atakowania ich.

Obecnie Pine zmierza wyłącznie na pecety. W przyszłym miesiącu autorzy zamierzają Wszelako zorganizować zbiórkę na Kickstarterze w celu uzyskania dodatkowych środków na produkcję i jednym z celów kampanii ma być sfinansowanie wersji konsolowych.

  1. Oficjalna Przeciwnik gry
  2. Pine w Steam Greenlight

Pine - Ponowiony Herold przygodowej gry akcji od Edukacja Twirlbound i firmy Square Enix - informacja #3


Pine - Współczesny Prognostyk przygodowej gry akcji od Wyższe wykształcenie Twirlbound i firmy Square Enix - reprodukcja #4


Pine - Modny Prognostyk przygodowej gry akcji od Wyższe wykształcenie Twirlbound i firmy Square Enix - objaśnienie #5


Tagi: gry na świecie Pine przygodowe gry akcji Square Enix Square Enix Collective Twirlbound PC
Skomentuj post: